Výsledky

Hlavná stránka


Nadradená stránka
Propozície
Plány trate
Desatoro pretekára
Zoznam prihlásených
Štartová listina
Vykonávacie nariadenia
Výsledky

Vyberte si kategóriu:  Vyberte si RS: 

Dobšinská zima 2012
Výsledková listina
Por. Št. č. Jazdec / Spolujazdec Automobil / Bydlisko Kat. RS 1 RS 2 RS 3 RS 4 Spolu
1 300 Vlastimil Majerčák
Boris Kubovič
Mitsubishi Lancer evo 9
Dobšiná
B3 4:29,00 3:19,52 1:23,32 1:59,07 11:10,91
2 318 Tomáš Kukučka
Adam Gömöry
Mitsubishi Lancer evo 9
Považská Bystrica
B3 4:38,00 3:16,31 1:25,04 1:58,48 11:17,83
3 317 Igor Drotár
Vladimír Bánoci
Mitsubishi Lancer evo 9
Prešov
B3 4:39,00 3:18,86 1:25,84 1:56,26 11:19,96
4 308 František Banyasz
Róbert Temesi
Toyota Celica GT FOUR
Rožňava
A3 4:50,50 3:24,34 1:28,92 1:56,79 11:40,55
5 201 Juraj Kožej
Matúš Majcher
Honda Civic
Prešov
A2 5:15,20 3:15,06 1:38,56 2:03,60 12:12,42
6 311 Lukáš Lapdavský
Július Lapdavský
Mitsubishi Evo IX
Rožňava
B3 4:56,70 3:41,97 1:34,14 2:07,89 12:20,70
7 302 Gustav Slivenský
Matúš Debnárik
Mitsubishi EVO 6
Rožňava
B3 5:05,10 3:38,50 1:37,98 2:14,51 12:36,09
8 325 Maroš Kysucký
Peter Dedeček
Seat Ibiza 1,9 TDi
Polhora / Brezno
A3 5:08,30 3:41,62 1:33,87 2:13,30 12:37,09
9 208 Richard Gembický
Peter Bednár
Mitsubishi Colt 1,6
Revúčka / Revúca
A2 5:15,60 3:44,50 1:40,95 2:09,53 12:50,58
10 509 Krisztián Gabuna
Norbert Burka
BMW 535 Alpina
Miskolc
B5 5:11,40 3:54,34 1:47,82 2:20,59 13:14,15
11 213 Markó Gergely
Gerc Gábor
Honda Civic
Miskolc
B2 5:33,60 3:50,66 1:42,91 2:12,12 13:19,29
12 507 Ján Kováčik
Antalik Lukáš
Lada 2107
Lubeník / Revúca
A5 5:28,90 3:56,75 1:48,82 2:17,15 13:31,62
13 320 Peter Herdický
Peter Bartko
Mitsubishi Lancer EVO 6
Prešov
B3 5:23,10 4:07,07 1:47,35 2:18,70 13:36,22
14 200 Braňo Hudák
Ján Hudák
Škoda Felicia
Dobšiná
B2 5:34,80 3:58,53 1:48,60 2:19,37 13:41,30
15 307 Marián Golský
Tomáš Golský
Ford Escort Cosworth 4x4
Ružomberok
A3 5:20,40 4:21,01 1:40,72 2:26,11 13:48,24
16 202 Igor Kollega
Jarmila Krišáková
VW-GOLF 1,8
Dolný Smokovec / Vysoké Tatry
B2 5:19,60 4:11,40 1:54,24 2:23,38 13:48,62
17 401 Štefan Üvegeš
Marian Miklós
Škoda 130 L
Moldava nad Bodvou / Mokrance
B4 5:35,90 4:07,88 1:50,92 2:16,62 13:51,32
18 304 Peter Dubecký
Marek Daník
Subaru Impreza WRX STi
Revúca
A3 5:30,50 4:16,46 1:43,62 2:23,29 13:53,87
19 316 Peter Vaško
Luboš Biroš
Mitsubishi Lancer evo 9
Košice
B3 5:48,20 4:11,06 1:44,04 2:14,65 13:57,95
20 114 Dennis Zeťák
Henrich Zeťák
Trabant 1000 cbr
Rožňava
A1 5:39,00 4:06,41 1:54,20 2:26,97 14:06,58
21 215 Adrián Vajner
Viliam Koltáš
Škoda Felicia 1,6
Rožňava / Rakovnica
B2 5:49,20 4:11,44 1:50,35 2:19,07 14:10,06
22 111 Tomáš Fusko
Tomáš Korintuš
Fiat Seicento sporting
Dobšiná
B1 5:38,80 4:08,06 1:51,04 2:32,85 14:10,75
23 309 Igor Piatka
Ján Kráľ
Subaru Impreza
Závažná Poruba / Liptovský Mikuláš
A3 5:27,80 4:33,75 1:45,09 2:38,81 14:25,45
24 104 Tomáš Vrábel
Pavol Michalec
Daihatsu Charade
Šalgovce / Piešťany
A1 5:23,90 4:32,87 1:53,19 2:46,66 14:36,62
25 331 Jozef Rusnak
Adrian Zagiba
Mitsubishi Lancer EVO VI
Rožňava
B3 5:44,10 4:42,55 1:49,86 2:25,77 14:42,28
26 206 Dávid Bartoš
Martina Bartošová
Škoda Felicia 1,6
Štrba / Šuňava
B2 5:46,10 4:30,68 2:00,70 2:31,20 14:48,68
27 326 Martin Kysucký jr.
Robert Pečner
Renault Clio
Polhora / Ružomberok
A3 6:02,30 4:27,91 1:55,95 2:23,56 14:49,72
28 329 Tibor Kovacs
Branislav Novotný
Subaru Impreza
Poprad / Spišský Štvrtok
A3 6:09,30 4:27,09 1:49,40 2:25,31 14:51,10
29 108 Tomáš Polovka
Ivan Staššik
Škoda Felicia
Smižany
A1 5:49,70 4:26,84 2:00,12 2:36,27 14:52,93
30 211 Szepesi Marcell
Nagy Pál
Honda Civic 1.6 VTI
Miskolc
B2 5:47,50 4:36,94 2:00,85 2:41,32 15:06,61
31 322 Peter Skubík
Miroslav Rešovský
Mazda 323
Dobšiná
B3 6:05,40 4:32,89 1:57,71 2:31,33 15:07,33
32 117 Jozef Hudák
Martina Hudáková
Škoda Felicia 1,3
Dobšiná
B1 6:16,70 4:27,88 1:55,49 2:28,65 15:08,72
33 330 Ľudovít Harsányi
Štefan Hanesz
Mazda 323 GTX
Moldava nad Bodvou
A3 6:38,70 4:27,48 1:52,10 2:21,16 15:19,44
34 107 Lukáš Kalanka
Tomáš Janiga
Škoda Favorit 135
Košťany nad Turcom / Liptovská Štiavnica
B1 5:53,30 4:43,19 2:08,68 2:40,86 15:26,03
35 214 Roland Zeťák
Miroslav Horváth
Opel Corsa 1,4
Rožňava
B2 5:59,90 4:54,38 1:56,98 2:36,26 15:27,52
36 327 Pavel Hronec
Martin Kerekeš
Peugeot 205 GTi
Vlachovo / Rožňava
A3 6:39,10 4:38,63 2:08,34 2:28,19 15:54,26
37 209 Martin Slamčík
Ondrej Slamčík
Toyota COROLLA 1,6 GTI
Revúca
A2 6:07,20 4:46,16 2:25,84 2:37,08 15:56,28
38 404 Libor Slavkovský
Jozef Mareš
Škoda 130 L
Poprad
A4 6:35,90 4:45,62 2:03,56 2:33,64 15:58,72
39 102 Tomáš Bernát
Simona Jarkovská
Nissan Micra
Bzenov
A1 6:23,09 4:48,14 2:05,30 2:42,90 15:59,43
40 402 Michal Chalachan
Dušan Krnáč
Škoda 100
Banská Bystrica
A4 6:13,60 5:01,53 2:01,80 2:45,72 16:02,65
41 501 Peter Ďurkovič ml.
Peter Ďurkovič st.
Lada 2105
Halič
A5 6:20,70 4:55,12 2:12,72 2:35,60 16:04,14
42 204 Miroslav Bernát
MIlan Bernát
Renault Clio
Bzenov
A2 6:46,40 4:45,97 2:03,82 2:35,65 16:11,84
43 400 Vladimír Čech
Jaroslav Čech
Škoda 120 LX
Hnilec
A4 6:40,50 4:52,34 2:04,77 2:40,39 16:18,00
44 118 Filip Koska
Branislav Koska
Škoda Felicia
Dobšiná
B1 6:28,80 5:16,82 2:01,76 2:38,83 16:26,21
45 105 Peter Doľák
Vladimír Noga
Škoda Felícia 1.3 LXi
Spišský Štiavnik
B1 6:15,80 4:58,97 2:14,52 3:02,47 16:31,76
46 207 Tibor Nagy
Ing. Marián Nagy
Honda Civic 1,6
Dolná Strehová
A2 6:00,90 5:43,34 2:18,52 2:40,26 16:43,02
47 407 Németh István
Sándor András
Lada 2101
Miskolc
B4 6:41,80 5:04,81 2:09,78 2:47,69 16:44,08
48 313 Világi Tamás
Bodnár Anett
Audi
Miskolc
B3 6:14,10 5:33,19 2:17,59 2:43,26 16:48,14
49 210 Jozef Štrba
Ján Kišanda
Peugeot 205 Gti
Ružomberok
A2 6:30,70 5:20,35 2:14,82 2:43,70 16:49,57
50 110 Ondrej Rolík
Lukáš Jacko
Škoda Favorit
Nový Salaš
A1 6:39,80 5:05,36 2:09,91 2:55,78 16:50,85
51 103 Milan Macík jr.
Milan Macík
Suzuki Swift 1,3 Gti
Veľký Krtíš
A1 6:57,10 4:55,25 2:14,54 2:50,27 16:57,16
52 406 Ján Elexa
Marek Adami
Škoda 120 L
Vlachovo
B4 6:23,10 5:34,62 2:08,61 2:53,62 16:59,95
53 113 Gabriel Szenderák
Jozef Piťko
Škoda Favorit 136 L
Rožňava
A1 6:19,40 5:19,48 2:29,95 2:52,58 17:01,41
54 323 Miroslav Šmelko
Miroslav Šmelko jr.
Seat Leon 1,9 TDi
Poprad
B3 7:28,40 5:00,25 2:17,65 2:37,28 17:23,58
55 115 Bencs Zoltán
Bencs Gábor
Suzuki Swift
Miskolc
B1 7:01,20 5:34,79 2:34,34 3:04,68 18:15,01
56 506 Marek Pazderák
Peter Frojo
Lada VFTS
Košice
A5 6:36,30 7:01,69 2:13,79 2:40,23 18:32,01
57 508 Lukáš Horňák
Vladimír Horňák
Lada 2101
Košice
A5 6:27,20 5:06,96 5:57,75 2:42,72 20:14,63
58 505 Ján Alberty
Igor Juhász
BMW 3B
Rimavská Sobota
A5 11:11,40 4:46,40 2:41,64 3:04,73 21:44,17
59 503 Róbert Menyhért
Kevin Menyhért
Lada 2106/1600
Tomášovce
B5 14:16,00 5:41,81 2:21,27 3:16,48 25:35,56
100 Michal Kantor
Michal Šperka
Peugeot 106 1,3 rallye
Piesok
A1 6:02,00 4:44,53 2:56,72 nedošiel
101 Štefan Leskovjanský
Pavol Fajdek
Škoda Felicia
Dobšiná
A1
106 Peter Valentko
Martin Junger
Škoda Favorit
Dobšiná / Rožňava
B1
112 Štefan Kubacka
Marián Podhorský
Škoda Favorit
Košice
B1 6:41,40 nedošiel
116 Michal Engler
Jozer Engler
Subaru Justy 1,3
Brezno
A1 8:08,80 nedošiel
205 Štefan Kubacka
Štefan Kubacka ml.
Honda Civic CRX
Košice
B2 6:22,00 2:06,90 nedošiel
301 Juraj Zvarík
Ladislav Švajko
Subaru Legacy 2,0
Bystá / Mýto pod Ďumbierom
A3
305 Ladislav Szombathy
Peter Nagy
Seat Leon 1,9 TDi
Turnianská nová Ves / Moldava nad Bodvou
A3 10:35,40 nedošiel
319 Ladislav Švajko
Juraj Zvarík
Subaru Legacy 2,0
Mýto pod Ďumbierom / Bystrá
A3
500 Michal Garan Senko
Zoťo Hegedüs
Škoda 130 L
Rožňava
B5

Výsledkovú listinu si môžete stiahnuť vo formáte Microsoft Excel 2003 Formát Microsoft Excel (151,5 kB).


Kontakt: info@dobsinskykopec.com
© 2004-2018 Riaditeľstvo pretekov EHC Dobšinský kopec, naposledy zmenené: 12. augusta 2018
RSS 2.0 kanál
 
Správne RSS