Logo PAV Dobšinský kopec 2015  
Banner PAV Dobšinský kopec 2015
  Logo EHC
Zoznam prihlásených
Nadradená stránka

Hlavná stránka
Aktuality
Amatérske rallye
Fotogaléria
Doprava
Videogaléria
Z histórie
Ubytovanie
Odkazy

www.dobsina.sk
Oficiálna stránka DK

Štát
Súťaž
Skupina
Trieda
časy preberaní
Poznámka: Výber skupiny má prednosť pred výberom triedy.

Zoznam prijatých jazdcov
Por. Št. č. Jazdec / Súťažiaci Štát Automobil Trieda
Rank St. n. Driver / Competitor State Car Class
1 1 Beneš Miloš
GMS Czech National Team
CZE
CZE
Osella FA 30 D/E2-SS-3000
2 2 Bormolini Fausto
Best Lap s.r.l.
ITA
ITA
Reynard K02 D/E2-SS-3000
3 3 Hauser David
Racing Experience
LUX
LUX
Wolf GB008F1 D/E2-SS-3000
4 4 Napione Renzo
Renzo Napione
ITA
ITA
Reynard K02 D/E2-SS-3000
5 5 Dvořák Pavel
Pavel Dvořák
CZE
CZE
MARTINI F2 D/E2-SS-2000
6 6 Vondrák Martin
Vondrák Martin
CZE
CZE
Tatuus NT07 D/E2-SS-2000
7 7 Tarmann Josef
Tarmann Josef
AUT
AUT
Dallara Mercedes F 302 D/E2-SS-2000
8 8 Krakovič Radek
Krakovič Radek
CZE
CZE
FiKS 09RK bez D/E2-SS-1400
9 9 Vítek Petr
ACR Engineering-Czech national team
CZE
CZE
OSELLA PA 20 S CN/E2-SC-3000
10 10 Nevěřil Dušan
Speedmaster racing team
CZE
CZE
Norma M20FC CN/E2-SC-3000
11 11 Komarek David
Liqui Moly Racing Team
CZE
CZE
Norma M20 FC EVO KOMVET CN/E2-SC-3000
12 12 Madrian Ferdinand
MSC Rottenegg
AUT
AUT
Norma M20F CN/E2-SC-3000
13 14 Špalek Jiří
Liqui Moly racing team
CZE
CZE
Norma M20F CN/E2-SC-3000
14 15 Bouvier Christian
Bouvier Christian
FRA
FRA
Ligier JS51 CN/E2-SC-2000
15 16 Vondrák Petr
Petr Vondrák
CZE
CZE
Osella PA21S CN/E2-SC-2000
16 17 Trojek Martin
Speedmaster racing team
CZE
CZE
Ligier JS 49 CN/E2-SC-2000
17 18 Vladimír Vitver
Vladimír Vitver -SVC GROUP
CZE
CZE
Audi WTTR DTM E2-SH+3000
18 19 Rybníček Marek
Liqui Moly Racing Team
CZE
CZE
Mitsubishi Lancer +600 E2-SH+3000
19 20 Gąsior Sebastian
DUBAI
POL
POL
Mitsubishi Lancer E2-SH+3000
20 21 Zeman Martin
KRTZ
CZE
CZE
Mitsubishi Lancer EVO VIII E2-SH+3000
21 22 Beneš Oskar
Empreza Racing Klub
CZE
CZE
Ford Fiesta E2-SH+3000
22 23 Stehlik Karel
Kv Motorsport czech national team
CZE
CZE
Mitsubishi Eclipse EVO 650+ E2-SH+3000
23 24 Michl Dan
MICHL CZECH NATIONAL TEAM
CZE
CZE
LOTUS EVORA E2-SH-3000
24 25 Kotek Pavel
AMK Ecce Homo Šternberk
CZE
CZE
BMW M3 E2-SH-3000
25 26 Meixner Richard
KV MOTORSPORT Klub v AČR
CZE
CZE
Mitsubishi EVO MAX E2-SH-3000
26 27 Šípek Martin
Martin Šípek-SVC Group
CZE
CZE
Lotus WR E2-SH-3000
27 28 Michl Josef
MICHL CZECH NATIONAL TEAM
CZE
CZE
LOTUS ELISE E2-SH-2000
28 29 Theimer Jiří
amk eccehomo šternberk
CZE
CZE
peugeot 306 Maxi E2-SH-2000
29 30 Schwan Roman
Roman Schwan
CZE
CZE
RENAULT MEGANE COUPE E2-SH-2000
30 31 Vašek Jiří
AK Ecce Homo Šternberk
CZE
CZE
Škoda Octavia E2-SH-2000
31 32 Petr Vojáček
Ennoble racing klub
CZE
CZE
Ferrari 430 GT GT+3000
32 33 Filinger Jiří
Ennoble racing klub
CZE
CZE
Nissan 250 Z GT GT+3000
33 34 Chaloupka František
Ennoble racing klub
CZE
CZE
Nissan 250 Z GT GT+3000
34 35 Drotár Igor
Drotár autosport
SVK
SVK
Mitsubishi Lancer WRC E 1+2000
35 36 Beres Jozef
L RACING s.r.o.
SVK
SVK
Skoda Fabia WRC E1+2000
36 37 Miloň Ján
JANTAR TEAM s.r.o.
SVK
SVK
Škoda Fábia WRC E1+2000
37 38 Kuba Filip
Liqui Moly Racing Team
CZE
CZE
Subaru Impreza Sti E1+2000
38 39 Slávik Peter
Peter Slávik
SVK
SVK
Mitsubishi Lancer EVO E1+2000
39 40 Hanuš Vladimír
L Racing s.r.o.
SVK
SVK
Mitsubishi Cold EVO 650 E1+2000
40 41 Lipták Peter
L RACING s.r.o.
SVK
SVK
Mitsubishi Lancer EVO 8 E1+2000
41 42 Grundová Nela
KV MOTORSPORT klub v AČR
CZE
CZE
Mitsubishi EVO VIII E1+2000
42 43 Kovács Endre
GÁSPÁR RACING KFT.
HUN
HUN
BMW M3(E36)DTM E1+2000
43 44 Juhas Martin
mrm motosport
SVK
SVK
bmw m3 E1+2000
44 45 Florek Peter
SLOVAK NATIONAL HILL CLIMB TEAM
SVK
SVK
Nissan 350Z E1+2000
45 46 Škarpíšek Sergej
SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM
SVK
SVK
OPEL ASTRA GSi TURBO E1+2000
46 47 Ambrúz Peter
SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM
SVK
SVK
VAUXHALL VECTRA ST E1-2000
47 48 Koleno jun. Miloš
Koleno Motoršport
SVK
SVK
Škoda Octavia Kit Car E1-2000
48 49 Hroba Oto
Steps Nitra Racing
SVK
SVK
Citroen SAXO 1.6 E1-2000
49 50 Dohnálek Josef
AMK Ecce Homo Šternberk
CZE
CZE
Citroen C2 E1-1600
50 51 Hrubý Milan
Kv motorsport klub v ačr
CZE
CZE
Škoda Fabia E1-1600
51 52 Koleno Miloš
Koleno Motoršport
SVK
SVK
Škoda 130 LR E1-1600
52 53 Stejskal Bronislav
Drotár Autosport
CZE
SVK
Škoda Felicia Kit-Car E1-1400
53 54 Hroba Martin
Steps Nitra Racing
SVK
SVK
Škoda Fabia 1.4 E1-1400
54 55 Sloboda Anton
Anton Sloboda
SVK
SVK
ŠKODA Fabia E1-1400
55 56 Klukan Radek
Radek Klukan
CZE
CZE
BMW E36 M3 E1H+2000
56 57 Satek Jakub
Jakub Satek
CZE
CZE
Honda Civic Type R E1H-2000
57 58 Boháč Milan
Milan Boháč
CZE
CZE
Renault Clio Sport E1H-2000
58 59 Tomeček Lukáš
AMK Ecce Homo Šternberk
CZE
CZE
VW Golf I GTI E1H-2000
59 60 Klimeš Lukáš
KV MOTORSPORT KLUB V ACR
CZE
CZE
Škoda Fabia TDi 4x4 E1H-2000
60 61 Jureňa Peter
SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM
SVK
SVK
MITSUBISHI LANCER EVO R4 S20+3000
61 62 Malý Jaromír
Czech National Team
CZE
CZE
Mitsubishi EVO VIII. A+3000
62 63 Vojáček Lukáš
Ennoble Czech national team
CZE
CZE
Mitsubishi Lancer Evo 8 A+3000
63 64 Schweiger Christian
Schweiger Christian
AUT
AUT
Mitsubishi Lancer EVO VIII A+3000
64 65 Pedroni Gabriella
Pedroni Gabriella
ITA
ITA
MITSUBISHI LANCER EVO 8 A+3000
65 66 Kukučka Tomáš
KL RACING TEAM
SVK
SVK
Subaru Impreza WRC A+2000
66 67 Baffy Alexander
ENERGY OIL Motosport
SVK
SVK
Mitsubishi Lancer EVO IX A+2000
67 68 Horňák Pavol
ENERGY OIL Motosport
SVK
SVK
Mitsubishi LANCER EVO 6 A+2000
68 69 Pavlů Dominik
Dominik Pavlů
CZE
CZE
Renault Clio RS A-2000
69 70 Kretz Michal
Michal Kretz
CZE
CZE
FORD FOCUS KIT CAR A-2000
70 71 Čambalík Bohumír
STRONG RACING TEAM
SVK
SVK
HONDA CIVIC TYPE R EP3 A-2000
71 72 Hudy Vladimír
STRONG RACING TEAM
SVK
SVK
Honda Civic Type R A-2000
72 73 Podmajerský Vladimír
Vladimír Podmajerský
SVK
SVK
Peugeot 206 RC A-2000
73 74 Bolaček Štefan
AK Revuca
SVK
SVK
ŠKODA FABIA TDI A-2000
74 75 Fusko Tomáš
L RACING s.r.o
SVK
SVK
Peugeot 208 VTi R2 A-1600
75 76 Ondrej Christopher
KESKO Racing
SVK
SVK
Opel Adam A-1600
76 77 Kekeňák Marian
BETI RACING TEAM
SVK
SVK
Citroen C2R2 MAX A-1600
77 78 Leskovjanský Štefan
BETI RACING TEAM
SVK
SVK
Škoda Felícia A-1400
78 79 Pavlík Denis
L RACING s.r.o
SVK
SVK
Škoda Fabia A-1400
79 80 Majerčák Vlastimil
L RACING s.r.o.
SVK
SVK
Mitsubishi Lancer EVO IX N+3000
80 81 Stefanovski Igor
AKK PROSPORT
MKD
MKD
Mitsibusi Lancer EVO IX N+3000
81 82 Los Jiří
Los czech national team
CZE
CZE
Mitsubishi Lancer Evo IX N+3000
82 83 Miljkovic Nikola
REALMOTORSPORT
SRB
SRB
MITSUBISHI EVO IX N+3000
83 84 Jerman Martin
Czech National Team
CZE
CZE
Mitsubishi Lancer EVO IX. N+3000
84 85 Vavřinec Tomáš
Tomáš Vavřinec
CZE
CZE
MITSUBISHI Lancer EVO X N+3000
85 86 Benešová Dominika
Empreza Racing Klub
CZE
CZE
Mitsubishi EVO X N+3000
86 87 Taus Kerstin
Taus Kerstin
AUT
AUT
Subaru Impreza WRX STl N+3000
87 88 Lapdavsky Lukas
Destrukprojekt Motorsport
SVK
SVK
MITSUBISHI EVO IX N+3000
88 89 Kriška Jozef
AK Revúca
SVK
SVK
Renault Clio RS Sport Ragnotti N-2000
89 90 Valluš Jozef
STRONG RACING TEAM
SVK
SVK
Renault CLIO RS RAGNOTTI N-2000
90 91 Kacvinský Peter
Peter Kacvinský
SVK
SVK
Renault Clio RS N-2000
91 92 Cireň Pavol
KL RACING TEAM
SVK
SVK
Renault Clio RS N-2000
92 93 Fusko František
KESKO RACING
SVK
SVK
Seat Leon TDI N-2000
93 94 Tokoli Stefan
KESKO RACING
SVK
SVK
Škoda fabia N-2000
94 95 Doležal Lubomír
Lubomír Doležal
CZE
CZE
MTX 1-06 Cat 5 E4
95 96 Tykal Petr
SK Industrietechnik Czech National Team
CZE
CZE
F-Easter MTX 1-03 Cat 5 E2
96 97 Gänsdorfer Aleš
Aleš Gänsdorfer
CZE
CZE
F-Easter MTX 1-03 Cat 5 E2
97 98 Kmeť František
Autošportkmeť
SVK
SVK
Metalex MTX-1-03 Cat 5 E2
98 99 Bonucci Uberto
Bonucci Uberto
ITA
ITA
OSELLA PA 9/90 Cat 4 D8
99 100 Almeras Jean-Marie
Jean- Marie Almeras
FRA
FRA
Porsche 935 Cat 3 C5
100 101 Pratlong Michael
Pratlong Michael
FRA
FRA
TIGA SC 81 Cat 3 C4
101 102 Stejskal Milan
GMS RACING TEAM
CZE
CZE
FIAT 131 RACING 2000 Cat 3 C2
102 103 Kubíček Jiří
Czech national team
CZE
CZE
Škoda 130 RS Cat 3 C1
103 104 Inda Jindřich
Indra-Czech National team
CZE
CZE
Škoda 110L 110L Cat 3 C1
104 105 Matušek Lukaš
Matušek Lukáš
CZE
CZE
Škoda 130 RS Cat.3 C1
105 106 Oravec František
ARCADIA RACING TEAM o.z.
SVK
SVK
Škoda Š 130 RS Cat 3 C1
106 107 Andríšeková Gabriela
Andríšeková Gabriela
SVK
SVK
Skoda 130 RS Cat 3 C1
107 108 Nowakowski Jerzy
Jerzy Nowakowski
POL
POL
BMW 2002 TI Cat 2 B5
108 109 Táborský Radovan
GMS racing team
CZE
CZE
Fiat 128 Rally Cat 2 B3
109 110 Konicar Vladimír
Konicar Czech National Team
CZE
CZE
BMW 2002ti Cat 1 A5
110 113 Sterba Josef
Autoklub ceskej republiky
CZE
CZE
Fiat 1000TC Cat 1 A2
111 112 Pachteu Jürgen
MSC MÜHLBACH
AUT
AUT
Steyr Puch 650 TR Cat 1 A1
112 111 Lipták Ján
L RACING s.r.o.
SVK
SVK
Toyota Celica ST165 HK2+2000
113 114 Dobšinský Peter
AK Revúca
SVK
SVK
Škoda Favorit HK2-1300
114 115 Ondrejka Ján
Ján Ondrejka
SVK
SVK
ŠKODA 200 RS HK1-2000
115 116 Gerald Glinzner
Historic Racing Team Austria
AUT
AUT
Porsche 911 Carrera Cat 3 C3
116 701 Žiak Michal
-
SVK
-
Mitsubishi Lancer Evo 8 NP4+2000
117 702 Barica Jan
-
SVK
-
Subaru impreza NP4+2000
118 703 Macháček Kamil
-
SVK
-
Opel Calibra NP3+2000
119 704 Cehula Ján
-
SVK
-
Subaru Impreza NP4+2000
120 705 Povazan Peter
-
SVK
-
Subaru Imreza NP4+2000
121 706 Deme Jozef
-
SVK
-
Mazda 323 GTR NP4+2000
122 707 Krivák Stanislav
-
SVK
-
Peugeot 306 NP3-2000
123 708 Foldi Marek
-
SVK
-
Seat Leon NP3-2000
124 709 Pavol Jajcay
-
SVK
-
Nissan Sunny NP3-2000
125 710 Duboczi Jaroslav
-
SVK
-
Seat Leon NP3-2000
126 711 Haluška Lubomír
AK Revúca
SVK
-
Volkswagen Golf NP3-2000
127 712 Nitry František
-
SVK
-
FORD Escort NP3-2000
128 713 Čambal Mojmír
-
SVK
-
Citroen Saxo VTS NP2-1600
129 714 Kubacka Štefan
-
SVK
-
Honda Civic NP2-1600
130 715 Sedlacek Vlastimil
-
SVK
-
Honda Civic NP2-1600
131 716 Purš Patrik
-
SVK
-
Honda Civic NP2-1600
132 717 Čambál Branislav
-
SVK
-
Škoda Fabia NP1-1400
133 718 Barica jun. Jan
-
SVK
-
Daihatsu Charade NP1-1400
134 719 Hauser Tibor
-
SVK
-
ŠKODA 130RS NP1-1400
135 720 Alberty Ján
-
SVK
-
Suzuki Swift 1300 GTI NP1-1400

Kontakt: dobsinskykopec@dobsina.sk, 058-7941320
© 2004-2016 Riaditeľstvo pretekov PAV Dobšinský kopec, naposledy zmenené: 11. januára 2016
RSS 2.0 kanál
 
Správne RSS